مقالاتقهوه آرزوی مرگ چیست؟ قوی ترین و خطرناک ترین قهوه دنیا ☠️
قهوه آرزوی مرگ

قهوه آرزوی مرگ چیست؟ قوی ترین و خطرناک ترین قهوه دنیا ☠️

امتیاز دهید.

قهوه آرزوی مرگ Death Wish Coffee | قهوه با کافئین بالا

یکی از جالبترین موضوعات در زمینه قهوه و دانستنی های قهوه، موضوع جذاب قوی ترین قهوه جهان می باشد.
قوی ترین قهوه جهان به لحاظ بالا بودن میزان کافئین آن متعلق به قهوه ی آرزوی مرگ می باشد. death wish coffee
این قهوه با دارا بودن دانه های قهوه روبوستا (100% روبوستا) دارای بالاترین میزان کافئین موجود می باشد.
به جهت شناخت و مقایسه اجمالی دونوع قهوه روبوستا و عربیکا، بایستی گفت قهوه روبوستا دارای کافئین بیشتر و قهوه عربیکا دارای کیفیت بالاتری نسبت به روبوستا می باشد.
مقاله ی مقایسه این دو نوع قهوه را می توانید در لینک زیر مطالعه نمایید.
تفاوت های قهوه عربیکا و روبوستا | خرید قهوه عربیکا و روبوستا
اگر بخواهیم مقایسه ای بین این قهوه و دیگر قهوه ها، به طور مثال قهوه استاندارد استارباکس داشته باشیم، میزان کافئین در قهوه استارباکس چیزی در حدود 9 میلی گرم و اما در قهوه آرزوی مرگ در حدود 54 میلی گرم می باشد یعنی افزایش 6 برابری کافئین در این قهوه.
این قهوه، قهوه ای آمریکایی ست و آنچه در ایران و بعضی از کشورها به فروش می رسد کاملا تقلبی و فیک بوده و اصل این محصول نمی باشد.
مقاله مرتبط: بررسی میزان کافئین در چای و قهوه درلینک زیر
قهوه و چای پرچم داران کافئین
تراول ماگ کافی اصلs

خرید تراول ماگ کافی – اورجینال

تاریخچه قوی ترین قهوه جهان، قهوه ی آرزوی مرگ Death Wish Coffee

در سال 2008  فردی به نام مایک براون “Mike Brown” که یک حسابدار ساده در شرکتی نیویورکی بود به علت برخی مسائل، کار خود را رها کرد و تلاش کرد تا یک مسیر شغلی متفاوتی را برای زندگی خود پیدا کند.

براون وقت زیادی را در هر روز در کافی شاپ ها برای مطالعه آگهی های کار می گذراند و در نهایت این حضور متداوم و مستمر منجر به راه اندازی یک کافی شاپ برای خودش گردید.
بعد از مدت کوتاهی براون حتی نمی توانست از کار خود قسط های وامی که گرفته بود را بپردازد به همین خاطر تصمیم گرفت؛ برای جبران برخی از هزینه های کافی شاپ، فروش محصولات و قهوه های آنلاین را امتحان کند.

خرید قهوه آنلاین از قهوه پیک

خرید قهوه

براون از یک محصول خود که بسیاری از مشتریانش آن را دوست داشتن و دنبالش بودند کار فروش خود را آغاز کرد. این یک قهوه خاص بود با میزان کافئین بسیار بالا که امروزه همه ما آن را با عنوان قوی ترین قهوه جهان می شناسیم.

خرید قهوه کافئین بالا

قهوه ترکیبی 70% روبوستا

چگونگی  تولید قهوه آرزوی مرگ و ویژگی های این قهوه

بعد از استقبالی که از قهوه ترکیبی بروان در سایتش شد، او تصمیم گرفت که قهوه خود را ارتقاء داده و سطح کیفی آن را بالا ببرد.

این بار براون به جای استفاده از قهوه عربیکا از قهوه روبوستا که تقریبا دو برابر دانه های عربیکا کافئین دارد استفاده کرد و با یک روش مخصوص خود، این دانه ها را بو (رست) داد تا بتواند تلخی و میزان کافئین قهوه را بالا ببرد.

چیزی که براون و قهوه آرزوی مرگ او را متمایز کرد و تبدیل به قوی ترین قهوه جهان کرد این بود که، وی تنها دنبال این نبود که قهوه تولیدیش کافئین بالا داشته باشه ولی طعمش بد باشد. در واقع او به دنبال قهوه ای خوشمزه و سنگین بود تا بتواند مشتریان ثابت و دائمی داشته باشد.
برای اولین بار وقتی براون قهوه خودش را چشید گفت طعم لاستیک سوخته میدهد!! و در نهایت او بعد از آزمون و خطای بسیار توانست قهوه ای قوی و سنگین با طعمی جذاب و البته نامی متفاوت را روانه بازار کند.

خرید تجهیزات قهوه

خرید تجهیزات قهوه اورجینال

قهوه آرزوی مرگ death wish coffee

آیا مصرف قهوه آرزوی مرگ خطرناک باشد؟

بله، اصل این قهوه با داشتن میزان کافئین بسیار بالا، در اکثر افراد حتی افرادی که در اصطلاح قهوه خور حرفه ای می باشند باعث بروز تاری دید، بیهوشی، خشکی دهان، هزیان گویی و مواردی ازین دست خواهد شد و در اکثر موارد روانه بیمارستان خواهند شد.
همچنین برای افرادی که دارای فشارخون بالا و یا بیماری های قلبی و عروقی هستند به شدت خطرناک می باشد.
اگر دچار فشار خون بالا هستید و به بیماری های قلبی و عروقی مبتلا هستید، قهوه در خواب شما اختلال ایجاد کرده و به کافئین حساسیت دارید و حتی برای خانم های باردار،  بهترین گزینه استفاده از قهوه بدون کافئین یا همان قهوه دیکف می باشد.
قهوه بدون کافئین نیز همچون قهوه آرزوی مرگ، سطح کیفیتی بالا و پایینی دارد اگر قصد تجربه ی بهترین نوع قهوه بدون کافئین با روش واتر سوئیس را دارید از لینک زیر می توانید آن را تهیه کنید:

خرید قهوه بدون کافئین (خرید قهوه دیکف) به روش سوئیس واتر

قهوه پرو دیکف (قهوه بدون کافئین)

استفاده بی رویه و بدون کنترل این قهوه برای تعدادی از شهروندان آمریکا باعث ایجاد حملات قلبی و عصبی و مشکلاتی از قبیل بی خوابی و به هم ریختن کنترل بدن به همراه بوده است، تا جایی که حتی منجر به مرگ یکی از شهروندان آمریکایی را در سال 2015 شد.

این شرکت در سایت خود از مصرف کنندگان خواسته است در نوشیدن این قهوه به مقدار زیاد خودداری کنند.
مسلما قهوه با میزان بالای کافئین تاثیر بسیار بدی بر روی بدن داشته و در اکثر افراد منجر به عوارض مختلف خواهد شد. اما مصرف قهوه با میزان کافئین مجاز برای بدن تاثیرات مثبتی را به همراه خواهد داشت که می توانید در لینک زیر تاثیرات اثبات شده قهوه را مطالعه نمایید.
10 خاصیت درمانی اثبات شده برای قهوه


خرید قهوه کافئین بالا | خرید قهوه آرزوی مرگ

قیمت این قهوه در حال حاضر تقریباً قیمتی برابر 40 دلار دارد که با توجه به قیمت دلار در ایران و البته هزینه ارسال و گمرگ مسلما قیمت بالایی خواهد داشت.
بنابراین چنانچه این قهوه را با قیمت پایین مشاهده کردید مسلما قهوه اصلی نبوده و البته این موضوع را هم در نظر بگیرید که با توجه به تحریم ها و دیگر مسائل موجود، به طور حتم قهوه ی آرزوی مرگ اصل در ایران بسیار کم است.
اما اگر تمایل به خرید قهوه هایی با کافئین بالا را دارید می توانید از فروشگاه سایت قهوه پیک، قهوه زیر را تهیه نمایید.
خرید قهوه کافئین بالا

قهوه ترکیبی 70% روبوستا


از بین بردن اثر قهوه آرزوی مرگ | چگونه اثر کافئین را خنثی کنیم؟

برای خارج کردن کافئین از بدن و رفع اثر قهوه آرزوی مرگ به صورت فوری، چند روش وجود دارد

 1. آب بنوشید
  نوشیدن آب و مایعات (بجز چایی)، سریعترین روش برای خارج کردن و دفع کافئین از بدن است.
 2.  شیر بنوشید و یا بستنی بخورید.
  شیر باعث می‌شود، اثر منفی قهوه خنثی شود.
 3. ورزش کنید و تحرک بدنتان را بالا ببرید
  ورزش کردن و تحرک زیاد باعث می شود بدن انرژی اضافی کافئین را مصرف کند.
 4.  صبر کنید و استرس نداشته باشید.
  سعی کنید خودتان را با کارهای گفته شده مشغول کنید تا کافئین دفع شود.
 5. دمنوش بابونه بخورید
  مصرف دمنوش های آرامبخش باعث می شود کافئین زودتر از بدن خارج شود.
 6. ویتامین C مصرف کنید
  خوردن مرکبات می‌تواند کافئین را خنثی کند.
 7.  دستشویی بروید.
  بهترین راه دفع کافئین این است که مقدار زیادی آب و مایعات دیگر بخورید و بعد آن را دفع کنید. یعنی بروید دستشویی.
 8. قرص فشار مصرف کنید (البته اگر مطمئنید فشارتان بالا رفته)
 9. مصرف میوه های آب دار مانند هندوانه
 10. و در پایان اگر حال بسیار نامساعدی دارید حتما به پزشک مراجعه کنید.

شما چه راهکار دیگری را برای رفع اثر کافئین پیشنهاد می کنید؟ در قسمت کامنت ها عنوان کنید.

از طریق بخش کامنت ها می توانید تجربیات خود رااز قهوه مرگ در اختیار بازدیدکنندگان سایت قهوه پیک قرار دهید.


مقاله مرتبط:

بهترین مارک های قهوه در ایران و جهان سال 1400

لینک کوتاه مقاله: https://pikcoffeeroasters.com/?p=29657

دریافت مقاله به صورت pdf: قهوه آرزوی مرگ چیست؟ قوی ترین و خطرناک ترین قهوه دنیا

خرید قهوه عربیکا

 

قهوه مشهد

11 Comments

 • سلام من این قهوه روامتحان کردم باور کنید واقعا ارزوی مرگ داشتم حدود نیم ساعت بعد از اینکه خوردم حالتی بهم دست داد که انگار همه چی عوض شده بود چشام داشت ازحدقه بیرون میزد و تمام بدنم داغ شده بود. ضربان قلبم ده برابر شده بود و هرکاری می کردم دهنم خیس نمیشد انگارچسب خورده بودم یک هفته نخوابیدم اصلا ارزش خوردن نداره، مرگ رو جلو چشات میبینی. اصلا دیگه حاضر نیستم امتحانش کنم و پیشنهاد می کنم اصلا سمتش نرید.

 • نادیا

  چرا باید همچین قهوه ای تولید شه اصلا؟؟؟

 • خوردن این نوع قهوه خطرات و حملات قلبی به دنبال دارد این قهوه رو برای اولین بار برای ارتش امریکا تولید کردند تا سربازان در تمرینات بازده بیشتری داشته باشند

 • سلام من یکبار این قهوه رو تست کردم خیلی حال عجیب و بدی داشتم. دهنم کامل خشک شده بود و کلا خوابم برد یا شایدم بیهوش شدم، نمیدونم تا فردا ظهرش. بعد هم اصلا حالم خوب نبود تا چند روز.

 • اصلا نخورید چون میشید مرده متحرک و اگه یکی به دادتون نرسه دیگه هیچی.

 • درمون خنثی سازی قهوه ارزوی مرگ فقط فقط هندونس سریع خوب میشید هندونه، یه میوه آبدار که ادرار آور باشه و سریع دفعش کنه. سراغ چایی نرید.

 • امیررضا

  این قهوه اصلش زیره 1میلیون نیس هرکی گفته خوردم و کاریش نشده، چرت گفته اینو هرکی بخوره درجا میره بیمارستان چون انقدر کافینش بالاس که ضربان قلبتومیبره بالا دچار حمله قلبی میشه

 • من خوردم روى بيناييم اثر گذاشت و نمي تونستم حتی پيام هاى گوشيمو بخونم چشمام تار ميشد خيلى ترسيده بودم حتى براى از بين بردن اثرش يك ليوان شير و يك بستنى خوردم خيلى ترسيده بودم ترسم اين بود كه مبادا كور بشم به هر زحمتى كه بود خوابيدم صبح كه بيدار شدم هنوز چشمام تار ميديد اما به شدت شب قبل نبود خيلى هم بى قرار بودم اما خدارو شكر وضعيتم خيلى بهتر شد و ديگه هيچ وقت از اين قهره استفاده نمي كنم و توصیه می کنم سمت این قهوه نرید بجاش میتونید از قهوه های مثلا 70 درصد روبوستا استفاده کنید. کافئین بالایی داره و مشکلی هم براتون پیش نمیاد البته اگه بیماری قلبی فشاری چیزی نداشته باشین.

  • مجتبی

   سلام. من دو روز پیش خوردم. دهنم چنان خشک شده بود که زبونم به سقف دهنم چسبیده بود انگار با چسب ۱۲۳ بهم چسبونده بودن و همش تو توهم بودم و چرت و پرت میگفتم و همش خیال میکردم پشت ماشین دارم رانندگی میکنم یه لحظه به خودم میومدم میدیدم تو خونه هستم و رو مبل نشستم و مثل بچه ها که ماشین بازی خیالی میکنن منم یه دستم رو هواس و مثلا فرمون رو گرفتن و اون دستمم مثلا رو دنده هست و خانمم داره با تعجب و ترس منو نگاه میکنه بعدش دیگه چیزی یادم نیست فقط تکه تکه یادمه اول تو مطب بودم بعد دیدم تو بیمارستانم و وقتی بیدار شدم که ساعت ۱۲ ظهر فرداش بود و اصلا چیزی یادم نبود ولی همسرم میگفت داشتی میمردی و سطح هوشیاریم روی ۴ بوده. خدایی اصلا امتحانشم نکنید که واقعا مزخرفه.

 • خانم احمدی

  مگه اخه مریضین که این چیزارو میخورین. من الان که دارم اینو مینویسم توی بیمارستانم،شوهرم بستریه حالش به قدری بده که دارم سکته میکنم. 😭😭😭

 • مصرف اب و نوشابه رو چن برابرکنید تاازبدن دفع شه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *